Takiej serii się nie spodziewałyśmy! Wciągnęła nas od pierwszego rozdziału i na prawdę ciężko nam było się oderwać. Pociąg do Miejsc Niemożl...

Pociąg do Miejsc Niemożliwych i Wielki Napad na Mózg - Magiczna seria!

By | 10:00 Napisz komentarz
Takiej serii się nie spodziewałyśmy! Wciągnęła nas od pierwszego rozdziału i na prawdę ciężko nam było się oderwać. Pociąg do Miejsc Niemożliwych i Wielki Napad na Mózg to magiczne, fantastyczne historie!

O książkach w videorecenzji:


Seria przeznaczona jest dla dzieci od około 9 roku życia. W pierwszym tomie Pociąg do Miejsc Niemożliwych poznajemy Suzy, w której domu pewnego razu pojawiła się linia kolejowa. Dziewczynka wsiadła do pociągu i trafiła do świata, na którego losy będzie mieć wpływ. Na swej drodze spotka bohaterów, którzy nie pozostaną bez wpływu na nią.


Suzy dostaje misję - ma dostarczyć pewną przesyłkę do czarownicy. W drugim tomie znów wyruszy w podróż pociągiem i tym razem będzie próbowała ocalić Trollowice przed upadkiem.


Ależ to są książki! Porywają i wciągają, a opisany w nich świat jest tak niezwykły, nieprawdopodobny, że nie da się, nie chce się przerywać czytania. Lubię takie książki. I myślę, że każdy miłośnik magii i fantastycznych światów, chętnie wybierze się w podróż tym wyjątkowym Pociągiem.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: