Dziś opowiem wam o dwóch książkach z wydawnictwa Znak, które całkiem niedawno trafiły w nasze łapki i oczarowały nas od pierwszej strony...

Opowieści o psach i o kotach, które ratowały świat. I rządziły światem

By | 18:00 Napisz komentarz

Dziś opowiem wam o dwóch książkach z wydawnictwa Znak, które całkiem niedawno trafiły w nasze łapki i oczarowały nas od pierwszej strony...


Videorecenzja:


Opowieści o kotach, które rządziły światem. 30 kocich bohaterów, którzy dokonali niezwykłych rzeczy. - jestem przekonana, że każdy miłośnik czworonogów przeczyta książkę z zapartym tchem! Jest tu kot, który podbił Hollywood, kotka mieszkająca w terminalu tankowców, która przez przypadek trafiła na pokład statku. Jest kot biblioteczny i teatralny. Kotka z katedry i kotka kościelna. Jest atrokotka! A pomiędzy bardzo ciekawymi historiami niesamowitych kocich bohaterów, jest spora dawka informacji na temat historii kotów.

Opowieści o psach, które ratowały świat. 31 wiernych zwierzaków, które odcisnęły ślady swoich łap w historii - to równie fascynująca i ciekawa książka, razem z kocią tworzy fantastyczną całość! Oczywiście można przeczytać tylko jedną, ale po co..? :) Obie są fantastyczne!


Poznamy tutaj psa latającego, rajdowca, fenomenalnego łapacza, wędrowca, asystentkę Freuda, jeńca wojennego, kosmonautkę, opiekunkę pingwinów, hollywoodzkiego aktora, psiego Einsteina... A pomiędzy bohaterami, dużo informacji na temat historii psów.


To piękne, niesamowicie ciekawe książki, które warto znać!


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: