Pamiętniki Wisienki: Bogini bez oblicza to czwarty tom komiksowej serii wydawnictwa Egmont, w której wraz z nastoletnią Wisienką będziemy p...

Pamiętniki Wisienki tom 4 - Urodziny i wakacje w tajemniczym dworze

By | 10:00 Napisz komentarz

Pamiętniki Wisienki: Bogini bez oblicza to czwarty tom komiksowej serii wydawnictwa Egmont, w której wraz z nastoletnią Wisienką będziemy próbować rozwikłać zagadki. Wisienka to kocha, jest idealnym detektywem (detektywką?) i w każdej części jej przygód staniemy oko w oko z innymi zagadkami do rozwiązania. To niesamowicie ciekawa seria!


Recenzja filmowa:


Sprawdź gdzie kupić - klik.


Historia rozpoczyna się dzień po dwunastych urodzinach Wisienki. Dostała od przyjaciółek niezwykły album z notatkami, które przez cały czas prowadziły. Niesamowicie ucieszył ją ten prezent, tak samo zresztą jak podarunek od mamy - tydzień wakacji w Dworze Stu Tajemnic! Będzie mogła całe siedem dni rozwiązywać tam kryminalne zagadki. A Wisienka to uwielbia!


I wszystko byłoby okej, gdyby nie nieprzewidziane zdarzenia i sytuacje. Niby wszystko przebiega zgodnie z planem, ale jednak nie do końca... I Wisienka będzie się próbowała dowiedzieć, o co tutaj chodzi. Pamiętniki Wisienki to świetna seria dla miłośników kryminalnych historii - przygody nastolatki wciągają i nie pozwalają oderwać się od czytania! Na dodatek mamy piękne ilustracje, od których też nie można oderwać - wzroku. To bardzo ciekawa seria dla dzieci w każdym wieku.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: