Kosmiczne wyzwania to książka, którą stworzył pan Artur Chmielewski - syn Papcia Chmiela. Na pewno znacie jego dzieło: Tytusa, Romka i A...

Kosmiczne wyzwania - książka syna Papcia Chmiela

By | 10:00 Napisz komentarz

Kosmiczne wyzwania to książka, którą stworzył pan Artur Chmielewski - syn Papcia Chmiela. Na pewno znacie jego dzieło: Tytusa, Romka i A'Tomka. Ale pewnie niewielu wie, że pan Artur pracuje w NASA jako kosmiczny inżynier. I w tej właśnie książce zdradza nam mnóstwo ciekawostek na kosmiczne tematy!


Recenzja filmowa:


Nie umiemy wybrać najciekawszego zagadnienia, o którym pan Artur nam tutaj opowiada. Wszystko jest fascynujące, niesamowicie ciekawe, a wielu z tych informacji nigdzie indziej nie przeczytacie! Jestem pewna, że każdy miłośnik kosmosu wciągnie się w lekturę. Jest tutaj też rozdział o ufoludkach i o życiu pozaziemskim. Może być ono bliżej, niż myślimy.


Kosmiczne wyzwania to jedna z tych książek, które warto znać, mieć, czytać. Dużo wyjaśnia, dużo nowości przedstawia, w bardzo fajny i przystępny dla czytelnika sposób. Na kartach książki znajdziemy nawet jednego z bohaterów komiksów Papcia Chmiela! W wersji nie tylko ziemskiej. Ale nic więcej nie powiem :)


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: