Cześć i czołem! Przywitaj się z naszym zwierzęcym zespołem :) To kartonowa książeczka dla najmłodszych czytelników od wydawnictwa Mamania, ...

Cześć i czołem!

By | 10:00 Napisz komentarz

Cześć i czołem! Przywitaj się z naszym zwierzęcym zespołem :) To kartonowa książeczka dla najmłodszych czytelników od wydawnictwa Mamania, która zachęca małych czytelników do dodatkowej aktywności. I sprawia, że wspólna lektura jest jeszcze ciekawsza!


Recenzja filmowa:


Na kartach książki poznajemy zwierzęta - psa, kota, pingwina, małpkę, fokę, słonia i inne stworzenia, które chcą się z nami przywitać. Każdy na swój sposób. Ktoś nam poda łapkę, ktoś zrobi noski eskimoski, ktoś zachęci do klapania rączkami, a inny do otwierania szeroko buzi celem ryczenia. Trykniemy się z baranem czółkiem, zatrąbimy ze słoniem. Ileż tu jest aktywności!


Książka ma bajecznie kolorowe wnętrze. Prawdopodobnie każdego małego czytelnika wciągnie do wspólnej lektury, bo nie sposób nie witać się z tymi zwierzątkami, no nie da się tego nie zrobić :) Grube, kartonowe strony gwarantują książeczce długowieczność nawet w łapkach roczniaków.


Jeżeli szukacie niebanalnej, pełnej zwierzątek książki dla malucha - to właśnie znaleźliście.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: