Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham to wydane przez Harper Kids wznowienie uroczej serii o dwóch królikach. Tata i syn w tej subtelnej h...

Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham...

By | 10:00 Napisz komentarz

Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham to wydane przez Harper Kids wznowienie uroczej serii o dwóch królikach. Tata i syn w tej subtelnej historii będą próbowali zmierzyć miłość. Czy miłość w ogóle da się zmierzyć..?


Recenzja filmowa:


Zawsze chciałam mieć tę książkę. Zauroczyły mnie ilustracje, oczarowała ich delikatność. Ale przez chwilę nie było jej na rynku, nakład się skończył. Teraz jest wznowienie! I zdecydowanie warto się zaopatrzyć w tę niesamowitą lekturę.


To opowieść o królikach, które porównują to, jak bardzo się kochają. Mały królik niestety zawsze przegrywa w tym starciu, przez moment było nawet mi z tego powodu smutno :) Bo króliczkowi tak trochę jakby przykro, że nie kocha bardziej niż tata, bo tata zawsze będzie wyżej skakał, szerzej obejmował... Ale to tylko takie wrażenie, przez moment. Bo to jest piękna opowieść o rodzicielskiej miłości, której w żaden sposób nie da się zmierzyć. Urocza, piękna bajka dla dzieci w każdym wieku.


Warto znać tę książeczkę, przeczytać o relacji która łączy tatę i synka, to cudowna historia!


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: