Mój pierwszy zegar z serii Akademia Mądrego Dziecka wydawnictwa Harper Kids to książka, której nie może, po prostu nie może przegapić żaden...

Mój pierwszy zegar z serii Akademia Mądrego Dziecka

By | 10:00 Napisz komentarz

Mój pierwszy zegar z serii Akademia Mądrego Dziecka wydawnictwa Harper Kids to książka, której nie może, po prostu nie może przegapić żaden fan serii! Idealna dla przedszkolaków, oswaja z godzinami poprzez wspólną zabawę, lekturę i śledzenie dnia bohaterów książki.


Recenzja filmowa:


Książka jest dużego formatu i ma tak fajnie otwieraną stronę zegarową, że mamy do niej dostęp w każdym momencie, z każdej innej strony. Bajecznie kolorowe ilustracje przyciągają wzrok, a zadania które się tutaj znalazły, zdecydowanie umilają maluchom wspólną lekturę.


Nauka godzin nie jest taka prosta, zegar dzieciom wydaje się skomplikowany, dlatego warto oswajać z nim od najmłodszych lat. To właśnie poprzez zabawę najszybciej się uczy! Warto już kilkulatkom pokazać tarczę zegara, zachęcić do przesuwania wskazówek, ustawiać pokazane na rysunkach godziny i sprawdzać, co się wtedy dzieje, co robią bohaterowie.


Książka Mój pierwszy zegar w przyjemny i bardzo luźny sposób oswaja z zegarem, zachęca do ustawiania godzin, pokazuje jak wygląda dzień, co się o której godzinie dzieje.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: