Bing to bajka, za którą wiele dzieci przepada! Piszecie mi wielokrotnie że czekacie na recenzje nowości bo wasze maluszki kochają tego król...

Bingowe nowości kartonowe z okienkami!

By | 18:00 Napisz komentarz

Bing to bajka, za którą wiele dzieci przepada! Piszecie mi wielokrotnie że czekacie na recenzje nowości bo wasze maluszki kochają tego króliczka - mam więc znów dobrą wiadomość. Dwie nowe bingowe książeczki pojawiły się w sklepach dzięki wydawnictwu Harper Kids!


Recenzja filmowa:


Książeczki są kartonowe, mają zaokrąglone rogi i mnóstwo okienek. W Bing w ogrodzie razem z Sulą udamy się na poszukiwania pewnego owada do ogródka, zaglądając przy okazji pod różne krzaczki, na kwiatki itp. I wyglądając przez okno!Natomiast w książce Pada deszcz Flop zorganizuje Bingowi poszukiwanie skarbów w całym domu - będziemy przemierzać wszystkie jego zakamarki, zaglądając pod poduszki, do szafek, wszędzie tam, gdzie Flop mógł ukryć skarby. Bawimy się przy tym tak dobrze jak Bing!


Fantastyczne nowości o Bingu z masą okienek, bajecznie kolorowym wnętrzem i ilością tekstu dopasowaną do najmłodszych - to idealny pomysł na prezent dla małych czytelników.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: