Masza i Niedźwiedź: Książeczka z okienkami  za chwil kilka będzie mieć swą premierę! Dzięki wydawnictwu Harper Kids możemy ją już dla was re...

Masza i Niedźwiedź: książeczka z okienkami

By | 10:00 Napisz komentarz

Masza i Niedźwiedź: Książeczka z okienkami za chwil kilka będzie mieć swą premierę! Dzięki wydawnictwu Harper Kids możemy ją już dla was recenzować, więc zajrzymy przedpremierowo do środka - co wy na to? :)


Recenzja filmowa:


Książka ma grubsze, lekko usztywnione aczkolwiek elastyczne strony. Każda rozkładówka to inna scenka, inna sytuacja i inni bohaterowie ukryci w okienkach. Choć głównie to Masza się chowa. Ilustracje bajecznie kolorowe, niczym nie odbiegające grafice doskonale nam z bajki znanej.


Okienka mają wycięcie na palec, nie ma więc problemu z ich otwieraniem. Jest ich tutaj całkiem sporo! Pod każdym coś lub ktoś się kryje i jest jakiś tekst, odnoszący się do sytuacji z ilustracji.


Masza i Niedźwiedź: Książeczka z okienkami to must have dla wszystkich małych fanów tej dziewczynki! Pięknie wydana, wesoła, z bohaterami których znamy z bajki i okienkami, które pozwalają się świetnie przy lekturze bawić.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: