Czarolina : Dziewczynka, która kochała zwierzołaki to drugi tom komiksowej serii wydawnictwa Egmont, która należy do gatunku fantastyki. Ak...

Czarolina tom 2

By | 10:00 Napisz komentarz

Czarolina: Dziewczynka, która kochała zwierzołaki to drugi tom komiksowej serii wydawnictwa Egmont, która należy do gatunku fantastyki. Akcja dzieje się w niezwykłym, świetnie wykreowanym świecie magii, czarów i stworzeń, których w życiu nie spotkacie.


Recenzja filmowa:


Wyspa Vorn jest pełna stworów i potworów z mitów, legend i baśni. A pośród nich grupa uczniów pod przewodnictwem profesora Balzara bierze udział w letnim kursie na temat stworzeń fantastycznych. Nad głowami kursantów zawisają czarne chmury, gdy kolejne osoby zostają przemienione w szklane posągi. Czarolina podejrzewa, że to wszystko jej wina. Z pomocą przyjaciół musi rozwiązać zagadkę.


Ach, cóż to jest za komiks! Fantastyczny, nieziemsko klimatyczny, z doskonałą fabułą od której trudno się oderwać! Graficznie też jest fantastycznie, no sami przyznajcie, niesamowity klimat. Wraz z Czaroliną przenosimy się do krainy magii, z której wcale nie chce się wychodzić. Ale na szczęście już wkrótce kolejny tom przygód nastolatki.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: