Minecraft tom drugi wydawnictwa Egmont, czyli dalsze przygody przyjaciół, którzy za sprawą przeprowadzki jednego z nich, zostali rozdzielen...

Minecraft tom 2 wydawnictwa Egmont

By | 18:00 Napisz komentarz

Minecraft tom drugi wydawnictwa Egmont, czyli dalsze przygody przyjaciół, którzy za sprawą przeprowadzki jednego z nich, zostali rozdzieleni. Spotykają się jednak jak wcześniej w świecie gry Minecraft...


Recenzja filmowa:


Komiks ten będzie idealny dla wszystkich, którzy lubią tytułową grę. Sprawdzi się doskonale również u dzieci, którym nie po drodze z czytaniem - pozwoli oderwać się od konsoli czy monitora i przenieść się w zupełnie inny świat, ale osadzony w uniwersum Minecraft. Historia jest wciągająca i nie taka niemożliwa do spełnienia, bowiem mimo że rysunkowy świat, to nie taki nierealny.


Przyjaciele spotykają się w grze i razem eksplorują świat Minecrafta. W tym tomie będą chcieli dotrzeć do świątyni osadzonej w wodnym świecie. Po drodze napotkają niestety na trudności... I przyjdzie im stawić czoła piratom. To opowieść o zaufaniu i współpracy, które w obliczu zagrożenia będą kluczowe, by wyjść cało.


Czytanie komiksów totalnie różni się od czytania książek. Jeżeli wasze dzieci nie znają tego gatunku literackiego, koniecznie musicie to zmienić! Na rynku jest tak wielki wybór komiksów, że każdy znajdzie coś, co mu będzie odpowiadać. I warto szukać i czytać, bo może się okazać, że jeszcze się po prostu nie wie, że się je uwielbia :)

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: