Rodzina Mazurskich znowu jest w podróży! Ta podróżnicza seria wydawnictwa Wilga wciąga, więc uważajcie przed czytaniem, bo nie można się od...

Mazurscy znów w podróży!

By | 10:00 Napisz komentarz

Rodzina Mazurskich znowu jest w podróży! Ta podróżnicza seria wydawnictwa Wilga wciąga, więc uważajcie przed czytaniem, bo nie można się oderwać! :)

Recenzja filmowa:


Mazurscy w podróży: Diamentowa gorączka, czyli czwarty tom serii zabierze nas na wycieczkę do Holandii, ale również przemierzymy polskie Karkonosze, odwiedzimy piękny Sandomierz i inne miejsca w naszym uroczym kraju. Razem z tą szaloną rodzinką podróże uczą i bawią!


Książki o Mazurskich wypełnione są prywatnymi zdjęciami z podróży autorki, które stały się charakterystycznym elementem tej serii. Wnoszą do książek niezwykły klimat i pozwalają zobaczyć "na żywo" jak wygląda dane miejsce, a nie tylko jego rysunkowe odwzorowanie.


W tym tomie Bunia zostanie porwana... Moja ulubiona bohaterka! Uwielbiam ją, zresztą nie tylko ja - Martynka po lekturze książek z tej serii, zaczęła mówić Bunia na swoją babcię ;)
Książki o Mazurskich są pełne podróżniczych klimatów, ze wciągającymi historiami i niesamowitym wnętrzem wypełnionym zdjęciami. Warto je znać.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: