Niewesoła, pandemiczna rzeczywistość ograniczyła na pewien czas występy, rozrywki, atrakcje w których dzieci mogły brać na co dzień udział. ...

Magiczny występ Pana Magicznego

By | 10:00 Napisz komentarz

Niewesoła, pandemiczna rzeczywistość ograniczyła na pewien czas występy, rozrywki, atrakcje w których dzieci mogły brać na co dzień udział. Naszym narzędziem pracy, nauki i rozrywki w dużej mierze stał się komputer. Za jego sprawą możemy przenieść się wszędzie! My na przykład byłyśmy na magicznym występie Pana Magicznego. Zapraszam na relację :)


Relacja video:Iluzjoniści są niesamowicie fascynujący! Już będąc dzieckiem uwielbiałam przyglądać się magii, wtedy popularny był taki jeden amerykański iluzjonista, a ja miałam nagrane jego występy na kasety video i do dziś pamiętam ich fragmenty.


Ale wracając do tematu, czyli do występu w którym przed Świętami wzięłyśmy udział. Pan Magiczny to niesamowity człowiek! Jak on potrafi wciągnąć, przyciągnąć, zaangażować dzieci. Dziewczyny razem z nim czarowały, przez cały występ. Ileż wybuchów śmiechu było, ile zdziwienia i niedowierzania! Sama się zastanawiałam, jak to jest w ogóle możliwe.

Największe wrażenie na dziewczynach wywarła magia z symbolem, jak nazywa ją Martynka opowiadając kolejnym osobom o występie. Pan Magiczny bez trudu odgadł, na jakim symbolu Martynka trzymała palec. Ileż było później analiz, jak to zrobił?? Ale tak na prawdę wcale nie chcemy tego wiedzieć. Ani tego, jakim cudem latał stolik. Ani czemu mleka w szklankach jest zawsze nalane do pełna, mimo różnych wielkości. Ta nutka tajemniczości, magicznej niezwykłości zostawia po występie iluzjonisty niesamowite przeżycia i tworzy fantastyczne wspomnienia.


I mamy nadzieję, że będzie kiedyś okazja zobaczyć występ Pana Magicznego na żywo! :)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: