W życiu każdego posiadacza ogrodu który ma dziecko, przychodzi czas na rozważenie zakupu zabawkowego domku ogrodowego. W naszym ogrodzie sto...

Domek ogrodowy Palplay

By | 10:00 Napisz komentarz

W życiu każdego posiadacza ogrodu który ma dziecko, przychodzi czas na rozważenie zakupu zabawkowego domku ogrodowego. W naszym ogrodzie stoi domek ogrodowy PALPLAY.

O domku w filmie:


Przed rozłożeniem domku nie spodziewałam się, że będzie aż tak duży! Jego podstawa ma 140x111cm, a wysokość: 115cm. Przeznaczony jest dla dzieci od 2 roku życia i spokojnie posłuży kilka lat (Oliwka bez problemu do niego wchodzi, a i Martynka się mieści gdy kucnie :))


Domek zrobiony jest z dość elastycznego tworzywa, jest lekki i całkiem prosty w montażu. W zestawie są naklejki, którymi dziewczynki ozdobiły go z zewnątrz i od wewnątrz.


Z założenia to domek ogrodowy, ale myślę że idealnie sprawdzi się również do zabawy w dziecięcych pokojach, jeżeli tylko dysponuje się odpowiednio dużą przestrzenią. Myślę, że wygodnie bawić się w nim będzie mogła nawet czwórka dzieci, tak przestrzenne ma wnętrze.


Ogrodowy domek jest fajnym uzupełnieniem placu zabaw w ogrodzie. Można w nim miło spędzić czas na zabawie, schronić się w jego cieniu przed upalnym słońcem, a także ukryć się przed deszczem.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: