Peggy znana z serii Mopsik, który chciał zostać... wydawnictwa Wilga, powraca w świątecznej odsłonie! W pełnej ciepła opowieści o miłości i...

Mopsik, który chciał zostać reniferem

By | 18:00 Napisz komentarz

Peggy znana z serii Mopsik, który chciał zostać... wydawnictwa Wilga, powraca w świątecznej odsłonie! W pełnej ciepła opowieści o miłości i przyjaźni, otulonej świąteczną atmosferą. Zapraszam na recenzję książki Mopsik, który chciał zostać reniferem.


Recenzja filmowa:


Rodzina Peggy nie jest szczęśliwa. Zagubili gdzieś radość, każdy czymś się martwi, zaczynając od najmłodszej, która nie chce chodzić do przedszkola, poprzez Chloe - smutną przez kłótnię z przyjaciółką, aż po rodziców, których martwi stagnacja w rodzinnym interesie. Peggy nie może tego przeżyć, nie może znieść widoku smutku i rozpaczy, chce, aby jej rodzina była szczęśliwa. Postanowi im pomóc.


Ale jak tego dokona mały mopsik? Peggy ma plan - postanawia udać się do samego Świętego Mikołaja! Wyrusza w podróż, która nie do końca pójdzie po jej myśli. Ale czyż cel nie jest wart poświęcenia..?


Mopsik, który chciał zostać reniferem to urocza i ciepła historia o rodzinie, szczęściu, przyjaźni. Pełna klimatycznych ilustracji, łatwego tekstu (dzięki czemu idealnie się sprawdzi wśród początkujących czytelników) i odrobiny świątecznej magii. Wszystko to tworzy lekturę doskonałą i po prostu piękną. Warto znać Mopsika i jego niesamowite przygody!

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: