Smartwatch dla dziecka to świetny wynalazek. Jest idealny dla dzieci, które na przykład bywają już same u koleżanek czy kolegów, a my chcemy...

Smartwatch z lokalizatorem dla dzieci od Media-Tech

By | 19:00 Napisz komentarz
Smartwatch dla dziecka to świetny wynalazek. Jest idealny dla dzieci, które na przykład bywają już same u koleżanek czy kolegów, a my chcemy mieć z nimi kontakt. Albo gdy dziecko jeździ na wycieczki, dzięki smartwachowi nie tylko może w każdej chwili do nas zadzwonić, ale my mamy cały czas pod kontrolą teren, w jakim nasz maluch się znajduje. Dziś mam przyjemność pokazać wam nowość od Media-Tech - Kids Locator 4G GPS.


Recenzja filmowa:


Dzięki Kids Locator mamy z dzieckiem nieustanny kontakt, widzimy dziecka położenie na mapie - ale to również rozrywka dla naszego malucha. Może prowadzić videorozmowy z rodzicami, dziadkami czy przyjaciółmi, może robić zdjęcia. Wpisać swój plan lekcji, a nawet pograć w matematyczną grę.


Zegarek korzysta z technologii czwartej generacji, ale pozostaje zgodny również ze starszymi sieciami łączności. Aby korzystać ze wszystkich funkcji, rodzić musi pobrać darmową aplikację SeeTracker 2 na smartfon czy tablet.


Zegarek posiada następujące funkcje:
- SOS. Pozwala nam to wprowadzić w pamięć zegarka do trzech numerów rodziców czy opiekunów. Gdy dziecko wywoła funkcję SOS, zegarek połączy się z pierwszym numerem. Po nieudanej próbie, automatycznie przejdzie na dzwonienie do drugiego numeru. Jest to super opcja, gdy dziecko chce szybko połączyć się z rodzicem - wystarczy wcisnąć przycisk SOS.
- Wechat. Funkcja ta pozwala na przesyłanie wiadomości głosowych.
- Map. To funkcja pozwalająca nam sprawdzić lokalizację dziecka, czy prześledzić jego trasę. Sprawdzimy też tutaj stan baterii zegarka i odczytamy, czy korzysta aktualnie z sygnału GPS, Wi-Fi czy z nadajnika GSM.
- Geofence. To świetna opcja dla młodszych dzieci! Dzięki niej możemy stworzyć wirtualny płot - ustawiamy odległość od miejsca przebywania dziecka, na przykład 500 metrów czy kilometr. Gdy dziecko wykroczy poza ten obszar, zegarek automatycznie wysyła powiadomienie.
- Health pozwala nam monitorować na przykład ilość kroków, spalanie kalorii, czy na przykład ilość obrotów podczas snu.
- Monitoring. To inaczej podsłuch. Zegarek dzwoni na podany numer w trybie cichym, bez włączonego mikrofonu, co sprawia że można podsłuchiwać otoczenie dziecka.


Kids Locator ma również funkcję budzika i latarki. To świetna rzecz! Idealna, gdy dziecko nie ma jeszcze telefonu komórkowego, a chcemy mieć z nim kontakt. Lub gdy po prostu chcemy wiedzieć, co się z dzieckiem dzieje. Jestem ogromną fanką Smartwatchy i bardzo je polecam!


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: