Banda Beti to bajka, która od dłuższego czasu emitowana jest na jednym z dziecięcych kanałów w tv. To bajka, którą dzieciaki lubią! Jakże w...

Banda Beti i ich szalone przygody!

By | 20:00 Napisz komentarz
Banda Beti to bajka, która od dłuższego czasu emitowana jest na jednym z dziecięcych kanałów w tv. To bajka, którą dzieciaki lubią! Jakże więc mogłoby być inaczej, jeśli nie polubić również ich przygód na kartach książki..? Wydawnictwo Egmont o to zadbało - zapraszam na recenzję nowości o Beti i jej bandzie!


 Videorecenzja:


Beti to ptak (Martynka podpowiada, że sowa) i ma swoją bandę przyjaciół, z którymi nigdy się nie nudzi! Razem przeżywają przeróżne przygody! Na przykład - będą szukać magicznego kamienia... Albo zbudują gokarta, do którego przetransportują... śpiącego Pietrka! Pomysłów mają co nie miara, a jeden zabawniejszy od drugiego!


Banda Beti to książka bajecznie kolorowa, pełna ilustracji niczym nie różniących się od telewizyjnej wersji, która przyciąga wzrok i kusi czytelnika, by usiadł z nią na chwilkę. Z tym, że z chwilki robi się 20 minut, 40, godzina... Nie można przerwać czytania. Beti wciąga!

Z serii Banda Beti jest też kolorowanka. Nie byle jaka, bo wodna! Do nadania jej barw potrzebujemy tylko pędzelek i pojemnik z wodą. Zupełnie niebrudząca zabawa, co czasem jest nam mamo tak potrzebne dla spokojności :) Uwielbiam wodne malowanki, wielbię je ponad wszystko i uważam za cud techniki. Choć oczywiście pozwalałam i pozwalam nadal korzystać z farbek, ale czasem nie chce mi się potem sprzątać... A dziewczyny zawsze z ogromną radością popaćkają sobie pędzelkiem z samą wodą i stworzą arcydzieło. To jest czadowe!


Kartki są dość grube, a rysunek umiejscowiony tylko na jednej stronie, dzięki czemu nie zabarwią się nam dwie ilustracje naraz, w razie gdyby przemokła strona. No czasem się zdarza, że przemoknie - zwłaszcza jak dziecko młodsze i nie ma wyczucia w ilości wody, która jest na pędzelku i przyciska go mocno do kartki. Ale praktyka czyni mistrza, a wodne malowanki mają bardzo fajne ceny dlatego można je kupować często. Dzieciaki je uwielbiają!Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: