Kalinka na fali: Życie to przygoda - ta książka obudziła we mnie tęsknotę. Za wodą, za żaglami, za jachtem. Ach jakże pozazdrościłam Kalinc...

Kalinka na Fali: Życie to przygoda - O życiu na jachcie

By | 10:00 Napisz komentarz
Kalinka na fali: Życie to przygoda - ta książka obudziła we mnie tęsknotę. Za wodą, za żaglami, za jachtem. Ach jakże pozazdrościłam Kalince!


 Recenzja filmowa:


Kalinka na fali wydawnictwa Kobiecego to reportaż z życia dziewczynki, która większość życia spędziła na pokładzie jachtu. Kalinka opowiada nam o sobie, o swoim dzieciństwie pod żaglami, o nauce na morzu czy oceanie, o codzienności. Kalina w chwili pisania książki ma 12 lat. U jej boku, na kartach tej książki poznamy niesamowite życie w podróży!


Jak wygląda pokój dziewczynki na jachcie, jak wygląda jej dzień, nauka, spotkania z przyjaciółmi? Od tego zaczyna się historia. A dalej jest równie ciekawie - Kalina zabiera nas na przykład na Chorwackie wybrzeże. Razem z nią zasmakujemy morskiej i podmorskiej przygody! Książka pełna jest zdjęć, które świetnie uzupełniają treść.


Książka pokazuje, jak piękne może być niestandardowe życie. Inspiruje. Zaraża do odkrycia swojej pasji. Robienia tego, co się kocha. Życia tak, aby każdy dzień był wyjątkowy. W chwili pisania tej recenzji nieznany wirus zamknął nas w domach - a z takimi książkami zdecydowanie łatwiej przetrwać ten czas, kiedy można na chwilę choć przenieść się w całkiem inny świat, do którego kiedyś na pewno się wybierzemy.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: