Masza na tropie: Szukaj i znajdź to druga nasza książka z tej serii wydawnictwa Egmont, po Bingu (tu była recenzja - klik ). Jednak mimo że...

Masza i Niedźwiedź na tropie - Książka wyszukiwanka

By | 10:00 Napisz komentarz
Masza na tropie: Szukaj i znajdź to druga nasza książka z tej serii wydawnictwa Egmont, po Bingu (tu była recenzja - klik). Jednak mimo że są z tej samej serii, już na pierwszy rzut oka widać różnice.


Videorecenzja:


Bing był książeczką z miękkimi stronami, a Masza i Niedźwiedź ma grube, kartonowe kartki. Jest idealna dla najmłodszych poszukiwaczy! Wnętrze jest bajecznie kolorowe i pełne szczegółów do znalezienia, ale nie tak bardzo trudnych oczywiście, podobnie jak w Bingu - małe dzieci poradzą sobie z szukaniem.


Przygodę zaczynamy w pokoju Maszy. Mamy tam do znalezienia m.in lalkę, klocki, pociąg, wańkę-wstańkę, walizkę, szafę, zasłony... Następnie przenosimy się na podwórze, kolejno do ogrodu i wracamy do środka domu, gdzie w towarzystwie dziewczynki i niedźwiedzia będziemy eksplorować salon. Zajrzymy także do kuchni, do składziku pełnego różności, pójdziemy do Zająca, na wzgórze Wilków i znów wrócimy do Niedźwiedzia. Ale przygoda jeszcze się nie kończy, bowiem Masza wyciągnie misia na przechadzkę nad staw.


Masza i Niedźwiedź na tropie to lektura idealna dla fanów tej niezwykłej dziewczynki i ogromnego misia, którzy nie lubią nudy i w kółko coś się u nich dzieje. Piękne ilustracje i dużo szczegółów do znalezienia, przynoszą dzieciom radość z czytania i z zabawy. A kartonowe strony sprawiają, że jest to świetna książka dla najmłodszych czytelników.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: