Podręcznik przetrwania w Minecrafcie wydawnictwa Egmont to zaktualizowana i poszerzona wersja Podręcznika  podboju Minecrafta , w którym to...

Podręcznik przetrwania w Minecrafcie

By | 20:00 Napisz komentarz
Podręcznik przetrwania w Minecrafcie wydawnictwa Egmont to zaktualizowana i poszerzona wersja Podręcznika  podboju Minecrafta, w którym to znajdziemy można by rzec instrukcję, pozwalającą poruszać się po świecie gry bez żadnego problemu. A bywają z tym problemy, gdy się nie ma obok osoby, która się zna. Na szczęście z pomocą książki wszystko staje się łatwe. Zapraszam na recenzję!

 Videorecenzja:


Książka przeprowadzi nas krok po kroku przez grę, od samego początku - czyli od technicznej strony. Następnie przeczytamy kilka słów o wyborze postaci, o tym, co można robić w Minecrafcie, o biomach, o mobach dobrych (neutralnych) i tych złych...


Są tu różne budowle. Różne światy (biomy właśnie) i ich krótka charakterystyka, Nether też został wspomniany. Są opisy mobów - pandy, papugi, wilki i pająki, creepery i endermany... Wszystko tutaj jest.


Gdybym miała włączyć grę i samodzielnie, bez pytania kogokolwiek zacząć grać, miałabym nie lada problem. I dlatego uwielbiam takie książki - bo gdy dziecko chce rozpocząć przygodę z nową grą (w tym przypadku Minecraftem), można mu podsunąć lekturę. Przeczyta i będzie wiedzieć co i jak. Jak zrobić broń, co jeść, gdzie zdobywać pożywienie... To wszystko jest potrzebne, by przetrwać w świecie gry.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: