Lalki Vaiana i Maui są z nami już dość długi czas i myślę, że nadeszła najlepsza chwila aby co nieco o nich napisać.

Vaiana i Maui - lalki lepsze od Barbie?

By | 22:57 Napisz komentarz
Lalki Vaiana i Maui są z nami już dość długi czas i myślę, że nadeszła najlepsza chwila aby co nieco o nich napisać.


Videorecenzja:


Na naszym rynku mnóstwo krąży podróbek lalek Vaiany. Kiedy przeprowadzałam research przed zakupem, trafiałam na dużo więcej tych nieoryginalnych. Nie zaryzykowałam jednak zakupem, gdyż już na pierwszy rzut oka było widać, że tamte Vaiany są dużo mniej vaianowe, niż nasza od Hasbro.


Najpierw małe porównanie - Vaiana i Barbie Fashionistas. Różnią się wzrostem, ale nieznacznie. Co się rzuca w oczy, to że Vaiana ma dużo grubsze nogi niż Barbie. I potrafi na nic stać.


W zestawie z lalką mamy wiosło oraz naszyjnik, doskonale nam z bajki znane. Vaiana ma burzę włosów, a jej ubranie można zdjąć - jest na rzepy.
Maui (sprawdź cenę - klik) jest dużo potężniejszy od Vaiany i całkowicie plastikowy. Rozmiarowo dwóch albo i nawet trzech Kenów :) Ma swój magiczny hak, a jego ciało zdobią tatuaże - znane nam doskonale z filmu. Maui również samodzielnie stoi.


Obie lalki są bardzo dobre jakościowo i myślę, że stosunek jakości do ceny jest tutaj całkowicie zachowany. Jestem bardzo z nich zadowolona. Dokładniej przyjrzeć im się możecie w videorecenzji, która jest tam na górze.


A tak wyglądają lalki w naszym domku Barbie. Maui co prawda nie usiądzie na krześle ani do łóżka się nie zmieści, ale stać w środku może :)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: