Moja ukochana seria Czytam Sobie powiększa się regularnie o całkowicie nowe tytułu. Również ze Smerfami w roli głównej! Niesamowicie ucieszy...

Smerfetka i jej wielki bal - w serii Czytam sobie

By | 23:02 Napisz komentarz
Moja ukochana seria Czytam Sobie powiększa się regularnie o całkowicie nowe tytułu. Również ze Smerfami w roli głównej! Niesamowicie ucieszyłyśmy się na widok tej książeczki. Smerfy kochają chyba wszyscy - prawda? Kto nie oglądał i nie lubił, niech da znać - ale ja osobiście nie znam takiej osoby.


 Videorecenzja:


Nie mam pojęcia ile już razy pisałam, jak fantastyczna jest seria Czytam Sobie od wydawnictwa Egmont - ale na prawdę nie chcę się już powtarzać :) Do ochów i achów (bo tylko takie można o niej pisać odsyłam do recenzji kucykowej książki z tej serii - klik. A teraz same konkrety.


Smerfy zostały żywcem wycięte z bajki, którą ja znam z mym dziecięcych lat. Wycięte i przeniesione do książki, którą przeczyta każde dziecko uczące się czytać. Mało tekstu, duża wyraźna czcionka, ulubieni bohaterowie - to bardzo zachęca do czytania. Na końcu standardowo naklejki, dyplom i krótkie pytania. Wielki bal Smerfetki to jedna z tych książek, które chętnie podbierzecie dziecku i samodzielnie przewertujecie - no bo przecież Smerfy... Uwielbiam te niebieskie stworzenia, a wy?


Fantastyczne ilustracje dopełniają całości idealnie. A na dodatek niewygórowana cena - to wszystko razem sprawia, że tą historię musicie poznać i przeczytać. Tin zna ją już prawie na pamięć, sięga po nią bardzo często.

----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: