Przenośnych głośników przez nasz dom przewija się dużo - z racji youtubowej pasji taty dziewczynek, co rusz jakieś nowe są testowane. Żaden ...

Karaoke mam - o głośniku Idol 3.5 słów kilka

By | 18:30 Napisz komentarz
Przenośnych głośników przez nasz dom przewija się dużo - z racji youtubowej pasji taty dziewczynek, co rusz jakieś nowe są testowane. Żaden jednak nie zadomowił się w dziecięcym pokoju, gdyż głośniki takie to niekoniecznie jest sprzęt dla młodszych dzieci. Żaden - poza Idolem.

Videorecenzja + test w wykonaniu Tin:


Idol 3.5 od Overmax to tak właściwie przenośny zestaw karaoke.  Mamy głośnik, mamy bezprzewodowy mikrofon z zasięgiem aż do 10 metrów, mamy pilot, przewód AUX i ładowarkę.


Głośnik ma wbudowane baterie 2x2200 mAh, co gwarantuje aż do pięciu godzin użytkowania. Ma funkcję radia FM, ma czytnik kart SD, wejście USB dzięki czemu możemy do niego podłączyć pendrive i ma coś co sprawia, że występy z nim są jeszcze bardziej atrakcyjne dla dzieci -podświetlenie LED. Można je wedle upodobań wyłączyć, aczkolwiek u nas jest kolorowo za każdym razem, gdy dziewczyny śpiewają. Przy świetle dziennym widać kolorowe światełka, ale nie razi po oczach. Efekt WOW powstaje w momencie całkowitych ciemności - w takich warunkach Tinka i Olinka uwielbiają koncertować! I muszę przyznać, że bardzo lubią to robić.


Pamiętacie recenzję zabawki mikrofonu, do którego można było podłączyć swoje piosenki i bawić się w karaoke? Dziewczyny bardzo lubiły do niego śpiewać. Jednak odkąd jest Idol 3.5 - tamten statyw poszedł w kąt i sądzę, że już nie wróci do łask, bo a) jakość dźwięku z Idola jest nieporównywalna w ogóle do zabawki, b) Idola mogę po zabawie postawić u nich w pokoju na regale i nie zajmuje on dużo miejsca, a tamten statyw musiał stać na podłodze i był przestawiany ciągle z jednego kąta pokoju w drugi.. Podmieniliśmy zabawkę na prawdziwy, domowy, przenośny zestaw karaoke i dziewczynki są z tego powodu niesamowicie szczęśliwe.


Sterowanie głośnikiem jest intuicyjne. Włącznik/wyłącznik, on/off lampek LED, regulator głośności mikrofonu, muzyki, regulator echa mikrofonu. Przełącznik trybów z Line na Bluetooth i dalej na tryb Radio. Na panelu sterowania jest też czytnik kart SD i wejście USB, a także przyciski służące do przełączania stacji radiowych. Co, gdzie i jak działa - o tym w videorecenzji.


Idol 3.5 ma uchwyt do przenoszenia, co czyni z niego bardzo wygodny głośnik, z którym możemy udać się wszędzie. Z nami podróżuje do ogrodu - głośniki bezprzewodowe się fantastycznie sprawdzają w takich miejscach, gdzie nie ma możliwości podłączenia np odtwarzacza CD.


Przenośny zestaw karaoke Idol 3.5 Overmax wypada korzystnie w przypadku porównania jakości do ceny. Bardzo dobrze gra, świetnie słychać w nim śpiewające dziecko, a dodatkowo można sobie regulować co ma być bardziej słychać - wokalistę czy podkład muzyczny, a także jak duże echo ma być. Moje dziewczyny codziennie z niego korzystają, rozwijając swoje muzyczne pasje. Coś czuję, że będzie to u nas hit nadchodzących wakacji.


-----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: