Każde dziecko jest odkrywcą. A dla każdego małego odkrywcy niesamowitym czytelniczym doświadczeniem będzie wspólna lektura książki, w której...

Mały odkrywca odkrywa okienka

By | 22:38 Napisz komentarz
Każde dziecko jest odkrywcą. A dla każdego małego odkrywcy niesamowitym czytelniczym doświadczeniem będzie wspólna lektura książki, w której ukryta jest cała masa okienek!


 Videorecenzja:


Disney Maluch. Maluch Odkrywa od wydawnictwa AMEET to niesamowicie kolorowa książka pełna niespodzianek. To jedna z tych książek, która idealnie zaspokaja ciekawość małego odkrywcy i uczy związku przyczynowo-skutkowego: otworzę okienko, zobaczę coś fajnego. Jest ona gruba i kartonowa, ma zaokrąglone rogi, dzięki czemu już najmłodsze maluchy mogą zabrać się za jej lekturę.


Jak sugeruje nam napis Disney na okładce, książka skrywa bohaterów doskonale nam znanych. Po każdym przewróceniu strony naszym oczom ukazuje się całkiem inna scenka, z całkiem innej bajki.Oli bardzo się wciągnęła w lekturę, w odkrywanie okienek, w zgadywanie co tam się za nimi kryje. Po którymś z kolei razie już całkiem dobrze odgaduje. Można więc powiedzieć, że książka fantastycznie ćwiczy pamięć - jeżeli wykorzystamy ją do zabaw w zgadywanki: co się kryje za tym okienkiem..?

----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: