Dziś pokażę wam kolejny zestaw Playmobil - czyli jednych z ulubionych zabawek moich dziewczynek!

Chodźmy na plac zabaw!

By | 10:30 Napisz komentarz
Dziś pokażę wam kolejny zestaw Playmobil - czyli jednych z ulubionych zabawek moich dziewczynek!


 Videorecenzja:


W zestawie są ludziki z akcesoriami - czyli torebkami! I sporo sprzętów, na których mogą się bawić. Jest huśtawka, drabinka, zjeżdżalnia, karuzela, konik na sprężynie. Jest ławeczka na której mamusie mogą odpocząć, jest ogrodzenie z otwieraną furtką - dzięki niej dzieci nie uciekną z placu. I jest trochę zieleni, wśród której ukryły się małe zwierzątka.


Zestaw 5568 City Life Plac Zabaw (klik) jest super! Dużo atrakcji w dość przystępnej cenie. Trzeba przy tym zaznaczyć, że Playmobil to zabawki i do domu i na dwór - moje dziewczyny czasem wynoszą je do ogrodu i spędzają z nimi czas na kocu w cieniu drzew, gdy żar leje się z nieba. Łatwo je później umyć, dlatego nigdy nie protestuję przed zabieraniem ich ze sobą.


Jeżeli jeszcze nie macie w domu Playmobil, a wasze maluchy skończyły już 3 lata, zachęcam do zainteresowania się tematem. Różnorodność zestawów jest ogromna, każdy znajdzie coś dla siebie, również pod względem cenowym - przekrój cen jest od kilkunastu, do kilkuset złotych w zależności od wielkości zestawu.

Aktualne ceny placu zabaw - klik.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: