Nigdy nie ułożyłam kostki Rubika. Pamiętam, że za dzieciaka próbowałam to zrobić i to nie raz, ale poza jedną ścianką - nic więcej mi się ni...

Jak ułożyć kostkę Rubika?

By | 23:21 Napisz komentarz
Nigdy nie ułożyłam kostki Rubika. Pamiętam, że za dzieciaka próbowałam to zrobić i to nie raz, ale poza jedną ścianką - nic więcej mi się nie udawało. Czy z tym poradnikiem będzie inaczej..?


 Videorecenzja:


Jak ułożyć kostkę Rubika? Wydawnictwa Egmont to książka, która przywróci świetność kostce. Tylko czy jej lata świetności przeminęły? Chyba nie, wydaje mi się że kostka Rubika będzie nieśmiertelna i będzie jedną z rzeczy, która przejdzie z pokolenia na pokolenie. Wasze dzieci próbują ją układać?


Jak już wspominałam - mi się nigdy to jeszcze nie udało. Ale liczę, że teraz to zrobię! Książkę przeczytałam już od A do Z, po kostkę sięgnęłam i teraz tylko pozostało próbować. Daję sobie czas do końca wakacji - dam radę? ;)


Książka to nie tylko poradnik, z którego dowiemy się co i jak zrobić aby kostkę ułożyć. To także historia kostki, która na rynek trafiła pod nazwą magiczna kostka. Jest co nieco o jej wynalazcy, o rodzajach kostek... Sporo wiedzy znajduje się w Jak ułożyć kostkę Rubika?


Jeżeli uda mi się kostkę ułożyć, to na pewno się tym na instagramie pochwalę - śledzisz nas tam?
----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: