Super Wings to bajka, której ja osobiście tak do końca nigdy nie oglądałam, ale moje dziewczyny owszem. Rok temu podczas wakacji nad morzem ...

Super Wings w książce z okienkami

By | 12:40 Napisz komentarz
Super Wings to bajka, której ja osobiście tak do końca nigdy nie oglądałam, ale moje dziewczyny owszem. Rok temu podczas wakacji nad morzem pierwszy raz trafiłyśmy na nią w czasie wieczornych bajek i od tamtego czasu raz po raz oglądają. Jakaż była więc Oliwki radość, gdy ujrzała bohaterów w książce!


 Videorecenzja:


Super Wings. Maluch Odkrywa od wydawnictwa AMEET to druga taka książka w naszej domowej biblioteczce, która cieszy się prawdopodobnie największym zainteresowaniem. Oli najczęściej sięga właśnie po nią, być może przez wzgląd na samoloty - uwielbia samoloty. Podobnie jak w książce którą pokazywałam wczoraj - tutaj również mnóstwo jest okienek, w które trzeba koniecznie zajrzeć.Z książką tą poznajemy kolory, ale też poznajemy świat. Każda strona to zupełnie inna scena w innej scenerii, coś innego się dzieje, coś innego Super Wings robią. A wszystko w towarzystwie bajecznie kolorowych ilustracji, które zachwycają. I zdecydowanie przyciągają dziecięcy wzrok do siebie. A okienka sprawiają, że nie sposób się od książki oderwać.


Książki z tej serii przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-5 lat, ale pod nadzorem myślę że młodsze też mogą z nich korzystać. Trzeba tylko uważać na okienka, które są co prawda dość elastyczne i wykonane z grubego papieru, ale przy młodszych dzieciach lepiej mieć na oku ich użytkowanie :)


----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: