Hania Humorek w Wielkiej Księdze Wyzwań zaprasza do zabawy dużych i małych!

Wielka księga wyzwań Hani Humorek

By | 22:56 Napisz komentarz
Hania Humorek w Wielkiej Księdze Wyzwań zaprasza do zabawy dużych i małych!


 Videorecenzja:


Wielka księga wyzwań to pokaźnych rozmiarów książka, w której zamknięte zostały dwie haniowe lektury - jedną z nich już opisywałam, a mianowicie Listę Marzeń. Można by rzec, że książka została zamknięta w tej właśnie razem z inną, której dotąd nie znałyśmy ale przypuszczam że również wygląda kropka w kropkę jak jej cieńszy odpowiednik.


We wnętrzu znajdziemy ilustracje, które doskonale już znamy z książek o Hani. Patrząc na rozmiar, można by powiedzieć że jest to haniowa skarbnica. I po części tak jest, gdyż w środku znajdziemy dwa prawdziwe skarby - wciągające, pełne przygód historie o naszej Hani i jej przyjaciołach i rodzince.


Wielka Księga Wyzwań nie bez powodu została tak nazwana: w obu opowiadaniach Hania podejmuje jakieś wyzwania. Pierwsze dotyczy jej humorków i przeciwstawienia się wszystkiemu w Dniu na Opak, który postanowiła zamienić w cały tydzień. Drugie wyzwanie to stworzenie listy marzeń, tak jak babcia. A nie było to łatwe wyzwanie, wymyślenie tych wszystkich marzeń, oj nie było...


Hania Humorek to kolejny czytelniczy krok po serii o Basi! Jeżeli Basia mieszka na waszych półkach, a czas zmiany przedszkolnych murów na szkolne zbliża się nieubłaganie, sięgnijcie po Hanię! Na pewno odkryjecie z lektur książek o niej tyle radości, co wcześniej czerpaliście z Basi :)
----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: