Jungle Speed Plaża od wydawnictwa Rebel to gra, która będzie hitem nadchodzących wakacji!

Jungle Speed wersja plażowa, wodoodporna!

By | 23:00 Napisz komentarz
Jungle Speed Plaża od wydawnictwa Rebel to gra, która będzie hitem nadchodzących wakacji!


Videorecenzja:


Zasady gry są takie same jak w pierwotnej wersji Jungle Speed - trzeba się pozbyć jak najszybciej wszystkich swoich kart. A jak to zrobić? Trzeba wykazać się spostrzegawczością i szybkością, bo jeśli odkryjemy identyczny znak który jest na karcie przeciwnika, musimy szybko złapać totem. Nazywa się to Pojedynek - osoba, która złapie totem wygrywa go. Przegrany zabiera odkryte karty przeciwnika, karty z karniaka jeżeli jakieś się tam znajdują i bierze je do siebie. Poza kartami z symbolami są też karty nazwijmy je akcji - wymagają natychmiastowej reakcji. Więcej szczegółów w videorecenzji, tam wyżej.


Gra przeznaczona jest dla graczy od 7 roku życia, od 2 do aż 10 osób! To fantastyczna gra na wakacyjne wojaże. Jest wodoodporna! Dzięki temu można w nią grać wszędzie - na plaży, nad jeziorem podczas pikniku w lesie... Dosłownie wszędzie. Nic się z kartami ani z totemem nie stanie, a wręcz przeciwnie - są takie momenty w grze, że nawet trzeba totem do wody posłać.


Wizualna strona Jungle Speed Plaża jest utrzymana w morskich klimatach. Symbole na kartach kojarzą się z morzem, a wszechobecny kolor niebieski w różnych odcieniach również tylko jedno na myśl przyciąga. Gra zapakowana jest w woreczek, z którego samoistnie nam nic nie wypadnie - można wrzucić w plecak czy torebkę i mieć zawsze przy sobie.


Rozgrywka w Jungle Speed jest dynamiczna. W grze liczy się szybkość i spostrzegawczość. W instrukcji jest także opcja rozgrywki dla jednego gracza - na czym ona polega? O tym w filmie, zapraszam do obejrzenia! :)
----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: