DOBBLE   od wydawnictwa Rebel to gra, którą prawdopodobnie każdy zna. Występuję w aż ośmiu różnych wersjach! Każdy znajdzie więc egzemplarz ...

Wakacyjne DOBBLE wersja wodoodporna!

By | 23:00 Napisz komentarz
DOBBLE  od wydawnictwa Rebel to gra, którą prawdopodobnie każdy zna. Występuję w aż ośmiu różnych wersjach! Każdy znajdzie więc egzemplarz dla siebie, w zależności od wieku graczy i zamiłowania - może to być wersja ze zwierzakami, z bajki Gdzie jest Dory, a może... wersja plażowa?


 Zapraszam na nasz film:


Dobble Plaża to gra wodoodporna, zupełnie jak Jungle Speed Plaża którą przed kilkoma dniami pokazywałam. Można ją ze sobą zabrać nawet nad wodę i tam oddać się przyjemności z grania, bez obaw że karty namokną wodą. Nie zaszkodzi im piasek, ani też błoto. To gra niezniszczalna!


W zestawie mamy karty i woreczek do ich przechowywania. Woreczek ma ściągacz,  dzięki czemu nie rozsypią się nam one w torbie czy plecaku. Charakterystyczną cechą gier Dobble jest ich niewielkie opakowanie, co sprawia że nawet w niezbyt dużej torebce się zmieszczą.


Dobble Plaża nie tylko jest odporna na wodę, ale ma również same wakacyjne, letnie, morskie symbole na kartach. Są zamki na piasku, arbuzy, leżaki, palma, morskie zwierzątka... Na sam widok gry odczuwamy wakacyjny klimat.


Gra przeznaczona jest dla dzieci powyżej 4 roku życia, ale nie ma obawy że młodsze rodzeństwo karty zniszczy. Nie zniszczy, nie jest to wcale takie proste. Można więc grać w towarzystwie maluchów.


Jeżeli jest na tej planecie jeszcze ktoś, kto nie wie o co chodzi w Dobble, krótka instrukcja - musimy jak najszybciej znaleźć wspólny symbol dla karty naszej i tej, która leży na środku. Jeżeli nam się to uda, szybko wypowiadamy nazwę symbolu i kładziemy trzymaną przez nas kartę na stosik. Kto pierwszy pozbędzie się wszystkich kart, ten wygrywa. To taka nasza ulubiona wersja, ale wiedzieć musicie, że opcji gry w Dobble jest cała masa. Warto zajrzeć do instrukcji, bo tam one wszystkie krok po kroku opisane są. A ich mnogość sprawia, że nie sposób się znudzić grą. Bo każdy wariant gry to inne doznania, że tak powiem :) Dobble to must have w każdym domu!


----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: