Dziś pokażę wam dwa niedrogie zestawy Playmobil.

Basen i dziewczynka po wypadku

By | 11:04 Napisz komentarz
Dziś pokażę wam dwa niedrogie zestawy Playmobil.


Videorecenzja:


Dziecko na wózku - klik (zestaw numer 6663) to dziecko z rodzicem i wózkiem inwalidzkim. Dziewczynka miała prawdopodobnie jakiś wypadek, gdyż ma zabandażowaną głowę, a rękę i nogę w gipsie. Oczywiście gipsy i bandaż można zdjąć i można założyć innemu dziecku. A dziewczynka po wyleczeniu jest stu procentowym playmobilowym dzieckiem.


Dziewczynka ma również lalkę, która gdzieś zaginęła w otchłani pokoju moich dziewczyn, wraz z wiaderkiem z poniższego zestawu. Prawdopodobnie dostały się do pudła z klockami Lego i gdzieś tam sobie wśród tysiąca klocków leżą i znajdą się kiedyś przypadkiem.


Basen ze zjeżdżalnią - klik numer 6673 to zestaw trochę droższy niż powyższy, ale jednak nadal należący do tych tańszych :) W Playmobil fajne jest to, że mamy najróżniejsze zestawy w każdym zakresie cenowym. W przyszłości pokażę wam zestaw ogromny, za kilkaset złotych i powiem, czy warto aż tyle inwestować w te klocki. Ale dziś skupmy się na basenie.


Wszystkie elementy są plastikowe, co sprawia że możemy na prawdę wlewać tutaj wodę. Dziecko, czy też bardziej dzieci jeśli mamy też z innych zestawów, mogą zjeżdżać ze zjeżdżalni i korzystać z rękawków do pływania. Mogą bawić się łódką, rybką i wiaderkiem z łopatką i grabkami. A ośmiornica może im zrobić prysznic!


Nad wszystkim oczywiście czuwa mama - odpoczywając w cieniu palmy ma na oku swojego malucha.


Kochamy Playmobil. Wszystkie elementy zestawów które mamy są świetne jakościowo. Obie moje dziewczyny się nimi bawią, mimo że teoretycznie są od czterech lat, to właśnie nasza dwulatka najczęściej po Playmobil sięga.----------

Aktualne ceny:Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: