W kioskach i salonach prasowych pojawiła się nowa kolekcja książek: Czytamy w oryginale - to  seria 18 książek niewielkiego rozmiaru, które ...

Sherlock Holmes polsko-angielski

By | 12:20 Napisz komentarz
W kioskach i salonach prasowych pojawiła się nowa kolekcja książek: Czytamy w oryginale - to  seria 18 książek niewielkiego rozmiaru, które zostały przygotowane dla osób, które chciałyby czytać książki w języku angielskim.


Nie są to całe dzieła literacke. To adaptacje. Wersje bardzo skrócone, no ale sugeruje to nam cena - za niecałe 9zł będzie można poszczególne tomy kolekcji kupić. Dla osób, które się uczą angielskiego i chcą poszerzyć swoje słownictwo, zacząć czytać w oryginale, to fantastyczny pomysł!


Chciałabym czytać książki dziewczynom po angielsku, ale niestety ciężko je u nas dostać. A jeśli już są, to ceny mają kosmiczne. Sherlok Holmes co prawda nie jest jeszcze dla nich, ale w przyszłości na pewno również skorzystają z Czytamy w oryginale. I będą się zaznajamiać z lekturami w dwóch językach.W kioskach znaleźć już można tom drugi kolekcji, albo też można zaprenumerować. Ja zdecydowanie wolę ten drugi sposób, gdyż wtedy się nie przegapi żadnej części.


----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: