My Little Pony to nie tylko książki i bajki w tv czy też zabawki - to także komiksy! Wiecie, że te przesympatyczne kucyki są dostępne równie...

My Little Pony w nowym komiksie

By | 21:34 Napisz komentarz
My Little Pony to nie tylko książki i bajki w tv czy też zabawki - to także komiksy! Wiecie, że te przesympatyczne kucyki są dostępne również w tej formie? Jeżeli jeszcze o nich nie słyszeliście, koniecznie to nadróbcie!


 Videorecenzja:


Jedenasty tom My Little Pony: Przyjaźń to magia wydawnictwa Egmont to dwie historie - pierwsza trochę mroczna! Kucyki przechodzą na złą stronę mocy i stają się niedobre dla otoczenia. Chcą zawładnąć światem. Nagle dołącza do nich księżniczka Luna - wraca jej mroczne oblicze...


Czy uda się uratować kucykowy świat przed złem? Jak się pewnie domyślacie - tak. Ale koniecznie przeczytajcie osobiście tą historię. W formie komiksu to zupełnie inne doświadczenie, niż standardowa książka.


Komiks jest pięknie zilustrowany, jest bajecznie kolorowy, jego kucykowość jest na najwyższym poziomie - patrząc na ilustracje nie mamy wątpliwości, że czytamy My Little Pony.

----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: