Pamiętnik Zuzy-Łobuzy: Impreza na zamku  wydawnictwa Jaguar to 10 tom, ale nasze pierwsze zetknięcie się z Zuzą. Wybierzemy się wraz z nią i...

Pamiętnik Zuzy-Łobuzy

By | 21:25 Napisz komentarz
Pamiętnik Zuzy-Łobuzy: Impreza na zamku wydawnictwa Jaguar to 10 tom, ale nasze pierwsze zetknięcie się z Zuzą. Wybierzemy się wraz z nią i całą jej rodziną na złote gody dziadków. Z tej okazji tata Zuzy zorganizował weekendowy zlot rodziny na zamku...


 Videorecenzja:


Jak nie trudno zgadnąć, początkowo Zuza nie chce jechać. Żali się przyjaciołom, że to będzie z pewnością ogromna porażka - zwłaszcza, że tato zaplanował różne zabawy, jak np podchody. Zuza uważa, że to zabawy dla małych dzieci. A poza tym będą jej kuzyni, w tym Olaf, którego tak nie lubi.


Ale w końcu pojechali. I okazało się, że Zuza niepotrzebnie miała obawy. Poznała fantastyczne kuzynki z Australii, podchody okazały się świetną zabawą, a Olaf wcale nie jest taki zły. Zuzie było strasznie przykro, że muszą się rozstać.


Pamiętnik Zuzy-Łobuzy to świetnie skonstruowana książka, pełna obrazków które fantastycznie ją dopełniają. Napisana w formie pamiętnika, z pozoru pokaźnych rozmiarów, ale  czyta się ją ekspresowo. Bardzo nas wciągnęła i przez trzy dni skończyłyśmy. I na pewno zaopatrzymy naszą domową biblioteczkę w pozostałe tomy o przygodach tej przesympatycznej dziewczynki.


----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: