Nauka angielskiego dla dwulatków? Owszem, jest to możliwe! Choć może słowo nauka jest tutaj zbyt przesadzone, bo zdecydowanie lepiej pasuje ...

Angielski dla malucha z Kapitanem Nauką

By | 22:49 Napisz komentarz
Nauka angielskiego dla dwulatków? Owszem, jest to możliwe! Choć może słowo nauka jest tutaj zbyt przesadzone, bo zdecydowanie lepiej pasuje oswajanie z językiem. Kapitan Nauka stworzył karty, dzięki którym angielski stanie się czystą przyjemnością.


 Videorecenzja:


Mamy dwa zestawy: Zwierzęta oraz Owoce i Warzywa. Oba są tak samo fantastyczne i w obu znajdziemy poradnik z zabawami do wykorzystania. Coś cudownego!


Karty są grube, sztywne, mają zaokrąglone rogi. Są całkowicie bezpieczne dla dwuletnich dzieci. Przechowujemy je w niewielkich pudełkach, bo jest ich atutem: bo dzięki temu łatwo je np wrzucić w torebkę i wszędzie ze sobą zabrać. Czy to w poczekalni u lekarza, czy to podczas podróży samochodem, można zająć dziecko aby się nie nudziło. A zabaw z wykorzystaniem kart jest cała masa.


Angielski dla malucha w zamyśle służy do nauki czytania globalnego. My jednak korzystałyśmy i nadal korzystamy z niego tylko ze strony obrazkowej. Tin mimo że miała takie podejście, nie nauczyła się czytać globalnie jako trzylatek - za to ekspresowo jej to poszło na początku zerówki metodą sylabową.


Co mnie urzekło w tych kartach, to ich fantastyczne obrazki. Są tak wesołe i kolorowe, że aż chce się na nie patrzeć i patrzeć. Czcionka użyta do podpisów jest duża i wyraźna - sześciolatka nie ma problemu z jej odczytaniem.
Bardzo lubimy nasze angielskie karty i bardzo wam polecamy - warto oswajać dzieci z językiem angielskim już od najmłodszych lat.
Aktualne ceny zestawów - klik.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: