Hulajnogą przez Szczęśliwą Arabię wydawnictwa Skrzat to książka, którą Tin od razu porównała do ulubionych Neli. Narratorem jest tutaj nie ...

Hulajnogą przez Szczęśliwą Arabię

By | 22:55 Napisz komentarz
Hulajnogą przez Szczęśliwą Arabię wydawnictwa Skrzat to książka, którą Tin od razu porównała do ulubionych Neli. Narratorem jest tutaj nie dziecko, a dorosły mężczyzna który wybrał się w podróż po Półwyspie Arabskim, ale poza tym to ten sam rodzaj książek - reportaż z podróży.


Videorecenzja:


Narrator mieszka wraz z rodziną w leśniczówce i na co dzień zabiera dzieci ze szkół i przedszkoli na leśne wycieczki. Jego marzeniem była wyprawa na Półwysep Arabski i zwiedzenie go na hulajnodze.


Swoją podróż rozpoczął w Pradze, dokąd przyjechał z żoną i córką. Tutaj dostał od nich misia - Krysię, która odtąd towarzyszyła mu w drodze.


Z Pragi poleciał do Dubaju, gdzie zaczęła się jego przygoda. W trakcie całej podróży spotkał wielu przemiłych, pomocnych ludzi. Przeżył wiele niezwykłych chwil, doświadczył nieznanego: zbudował samodzielnie tratwę, był dyrektorem czy też raczej jego chwilowym zastępcą w korporacji produkującej sprzęt medyczny, uwalniał dżinny, a nawet chwilowo zaginął w grobowcu gdzie zaatakował go wąż, a życie uratowały mu myszy!


Przez cały ten czas towarzyszyła mu Krysia - jego najwierniejszy przyjaciel, z którym niestety w pewnym momencie musiał się rozstać... Dlaczego? O tym w książce Hulajnogą przez Szczęśliwą Arabię. Książce, która sprawiła że poznałyśmy całkiem inny, niesamowity świat.

----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: