Seria #Czytelnia to całkowicie nowa kolekcja książek dla dzieci, które zaczęły już przygodę z czytaniem. Podzielona na trzy poziomy: żółty,...

#Czytelnia - nowa seria dla młodych czytelników

By | 22:54 Napisz komentarz
Seria #Czytelnia to całkowicie nowa kolekcja książek dla dzieci, które zaczęły już przygodę z czytaniem. Podzielona na trzy poziomy: żółty, niebieski i czerwony. Dziś pokażę wam książki żółte.


 Videorecenzja:


Poziom pierwszy czyli żółty, przeznaczony jest dla dzieci 6-8 letnich i książki z tej serii mają około 100 stron, dużą czcionkę i spore odstępy między wersami. Lekturę umilają kolorowe ilustracje.


Mamy z tej serii Barbie: Plażowy Rabuś i Ariel: Na Fali.


Plażowy Rabuś to wakacyjna, morska historia o Barbie, jej siostrach, pieskach i przyjaciołach, którzy wybrali się pewnego słonecznego dnia na plażę. Barbie była ratownikiem, czuwała nad bezpieczeństwem plażowiczów podczas gdy reszta jej towarzyszy bawiła się beztrosko w wodzie. W pewnym momencie okazało się, że z torebki Raquelle zniknęła jej biżuteria. Dziewczyny wraz ze szczeniakami rozpoczęły śledztwo. Czy uda im się znaleźć rabusia?
Ariel: Na Fali to opowieść z czasów młodości syrenki. Wraz z siostrami, po śniadaniu wybrały się popływać z prądem. Niestety straciły kontrolę - prąd porwał je w dalekie głębiny. Czy siostry posłuchają najmłodszej Ariel i uda im się wrócić do domu?Seria #Czytelnia to znani dzieciom bohaterowie w całkowicie nowych historiach. Książki stworzone w sposób, aby dziecko w danym przedziale wiekowym poradziło sobie z samodzielnym czytaniem. Ale oczywiście doskonale nadają się również do wspólnego czytania z przedszkolakami. Podsumowując - fantastyczne historie z ulubionymi bohaterami, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: