Szał na figurki Littlest Pet Shop dopiero się u nas rozpoczął. Tin dopiero kilka tygodni temu zapragnęła je kolekcjonować. A przecież dzieck...

Plażowy plac zabaw Littlest Pet Shop + porównanie zwierzaków z gazety

By | 09:30 Napisz komentarz
Szał na figurki Littlest Pet Shop dopiero się u nas rozpoczął. Tin dopiero kilka tygodni temu zapragnęła je kolekcjonować. A przecież dziecku nie odmówisz :)


 I tak, w naszym domu od tego czasu znalazło się kilka różnych Pet Shopów i akcesoria do nich. W poniższym filmie przyglądamy się z bliska zestawowi plażowemu i porównujemy dwa rodzaje zwierzaków: tych standardowych z tymi z gazety. A są między nimi różnice...

Videorecenzja:

Littlest Pet Shop Plażowy Plac Zabaw to zestaw z dwoma figurkami i akcesoriami które sprawiają, że nasze zwierzaczki jeszcze lepiej się będą bawić podczas pobytu na mini plaży. Mi szczególnie przypadł do gustu ten fioletowy nosorożec - jest w pięknym odcieniu!


Szczegółowy przegląd akcesoriów, które się tutaj znalazły oraz ich użyteczności, w filmie - zapraszam do oglądania. Tutaj tylko tak pokrótce napiszę, że fajnie umilają te gadżety zabawę. Choć nie wszystkich znam przeznaczenie ;) Ale dziewczynki na swój sposób je wykorzystują.


Nasze LPSy możemy przystrajać przypinkami, które umieszczamy na ich główkach. Bardzo fajnie są one tutaj zorganizowane w jednym miejscu - na plakietce, którą również możemy gdzieś wpiąć.


A co dokładnie znajduje się w plażowym zestawie? Huśtawka, na której zmieszczą się zarówno małe jak i duże LPSy i zjeżdżalnia do basenu. To takie dwie główne atrakcje które sprawiają, że czas na plaży Pet Shopom upływa fantastycznie! Poza tym mamy bramę wejściową, która się otwiera.


Plażowy plac zabawa naszym zdaniem jest super! Na plus przemawia również fakt, że można go rozłączyć i przechowywać w trzech osobnych elementach, co bardzo zmniejsza jego gabaryty - można schować do pudełka. Nasze Littlest Pet Shop na placu zabaw bawią się wyśmienicie.
A teraz jeszcze takie małe porównanie. Pet Shopy z gazety (oryginalnej, logowanej, nie jakieś podróbki) plus zwierzaki kupowane w sklepie z zabawkami. Czym się różnią?


Głównie sposobem kręcenia głową (choć żółw w ogóle nie kręci), który jest charakterystyczny dla tych kolorowych stworków, a sklepowe go nie posiadają. No i niestety nie mają też otworów w nogach, przez co nie można ich instalować na akcesoriach. W filmie sposób instalacji figurek.


Ale podsumowując - seria Littlest Pet Shop od Hasbro to fajne wykonane, kolorowe zabawki, odporne na małe rączki (oczywiście Oli też się nimi bawi) i sądzę, że dłuuuuugie lata przetrwają. Są na prawdę super pod względem jakości.----------

Aktualne ceny - klik


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: