Zestaw piłkarski Max Sport od Artyk to jedna z naszych ogrodowych nowości, która zrobiła furorę! Dziewczyny ochoczo zabrały się do testów p...

Zestaw piłkarski Max Sport - Podwórkowe zabawy

By | 18:00 Napisz komentarz

Zestaw piłkarski Max Sport od Artyk to jedna z naszych ogrodowych nowości, która zrobiła furorę! Dziewczyny ochoczo zabrały się do testów po rozłożeniu bramek i do dziś regularnie rozgrywają mecze. O ile pogoda pozwala. Ale przecież zaraz będzie wiosna w pełni, a wkrótce też lato - i bramki będą codziennie w użyciu!


O bramkach w filmie:


W zestawie są dwie bramki o wysokości 44cm, piłka i pompka. Złożenie bramek jest bardzo intuicyjne, nie trzeba zaglądać na opakowanie gdzie widnieje instrukcja, kilka kliknięć i bramki gotowe do gry.Trochę gorzej poszło nam z piłką, a właściwie z pompką - totalnie nie wpadłam na to, że igła może być we wnętrzu pompki. Obejrzyj koniecznie film, tam pokazuję gdzie ona była ukryta :) A jak już została igła na pompkę zamontowana, to chwila moment i dziewczyny grały. Ekspresowy montaż!


Razem z bramkami mamy haki, którymi możemy je zamocować w ziemi. Pompką w każdej chwili dopompujemy piłkę, choć u nas nie było jeszcze takiej potrzeby. Jest to zestaw idealny na podwórko, na ogród czy działkę - nie zabiera wiele miejsca, a zabawy jest z nim mnóstwo! Można grać w piłkę jeden na jeden, można stworzyć drużyny, wyznaczyć obszar boiska, może się tu odbywać pełnoprawny mecz. To doskonały sposób spędzania czasu na dworze - dotlenienie i ruch w jednym. Lubię takie zabawki!
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: