Fibi i Jednorożec tom 5: Pod znakiem jednorożca  to kolejny fantastyczny zbiór przygód dziewczynki i jej niezwykłej kopytnej przyjaciółki! W...

Fibi i Jednorożec tom 5

By | 10:00 Napisz komentarz
Fibi i Jednorożec tom 5: Pod znakiem jednorożca to kolejny fantastyczny zbiór przygód dziewczynki i jej niezwykłej kopytnej przyjaciółki! Wydawnictwo Egmont rozpieszcza nas coraz to nowszymi lekturami :)

Recenzja filmowa:


Uwielbiamy czytać o przygodach Fibi. Dziewczynka zmaga się z wieloma sytuacjami, które mogłyby dotyczyć również nas. Dorasta, w czym towarzyszy jej osobliwa przyjaciółka Marigold. Marigold, która jest jednorożcem.


To komiks pełen humoru. Komiks o przyjaźni, która łączy Fibi i Marigold. One praktycznie się nie rozstają. Wszystko robią razem i wszędzie chodzą razem. A poczucie humoru Marigold niejednokrotnie doprowadza do śmiechu. Niesamowity jest ten jednorożec!


Bardzo podoba nam się komiks graficznie. Z coraz to kolejnym tomem, my nie możemy się doczekać następnego! Mimo swej objętości, Fibi i Jednorożca czyta się ekspresowo, ani się obejrzycie a jest już koniec i smutek, bo nie można sięgnąć po kolejną część. I wyczekiwanie na premierę. Fantastyczna sprawa!Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: