Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham to jedna z piękniejszych serii książkowych, jakie powstały. Dzięki wydawnictwu Harper Kids możemy co ...

Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham

By | 10:00 Napisz komentarz
Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham to jedna z piękniejszych serii książkowych, jakie powstały. Dzięki wydawnictwu Harper Kids możemy co jakiś czas czytać nowe, kolejne cudowne historie o zającach!

Videorecenzja:


Książki są absolutnie fantastyczne, piękne ilustracje są ucztą dla oczu, a wnętrza cudownie odwzorowują porę roku, której dotyczą. Niedawno pokazywałam wam Zimę i Wiosnę, a dziś zajrzymy do środka książek Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham, kiedy jest lato oraz Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham, kiedy jest jesień.


W historii o lecie zające będą poszukiwać swoich ulubionych odcieni kolorów. Lato mieni się milionem różnych barw, smaków i zapachów, a zające będą te swoje ulubione próbowały odnaleźć. Na pewno nie zgadniecie, który brązowy jest ich ulubionym... :)


W opowieści jesiennej zające gonią się w towarzystwie liści niesionych przez wiatr. Nagle przywiało pudełko, do którego mały zając postanowił wejść. To niesamowicie klimatyczna historia, czytając ją od razu czuć, że jest jesień.


Zawsze chciałam czytać te książki dziewczynom. Długo, bardzo długo nie były one dostępne, dopiero w 2020 roku dzięki Harper Kids pojawiła się podstawowa książka na polskim rynku znów. A później cztery kolejne.. Cudowne książki.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: