Smerfy i świat emocji to całkiem nowa seria komiksowa wydawnictwa Egmont, która poruszać będzie emocjonalne tematy. I już po pierwszym tomi...

Smerfy i świat emocji. Smerf, który bał się ciemności

By | 10:00 Napisz komentarz

Smerfy i świat emocji to całkiem nowa seria komiksowa wydawnictwa Egmont, która poruszać będzie emocjonalne tematy. I już po pierwszym tomie - Smerf, który bał się ciemności widzimy, że to będzie bardzo fajna seria.


Recenzja filmowa:


To niewielkich rozmiarów, krótki komiks z opowiadaniem utrzymanym w klimacie emocji, która go dotyczy. Poznajemy smerfa Strachusia, który wszystkiego się boi. Najbardziej jednak boi się ciemności. Jest przerażony, gdy ma iść spać i niestety nie daje przez to też spać innym smerfom. Jego przyjaciele bardzo się przejęli tym jego lękiem i próbowali zrobić wszystko, by mu pomóc. Jednak z marnym skutkiem... Do akcji wkroczył więc Papa Smerf.


Komiks składa się z dwóch części - w jednej jest opowiadanie, a druga stworzona przez panią psycholożkę, pozwoli nam oswoić strach. Dowiemy się, co to tak właściwie jest i że jest on nam w życiu potrzebny. Poznamy sposoby na poskromienie go, są także rady dla rodziców. Bardzo podoba mi się ta forma.


W środku są typowo smerfowe ilustracje, które sprawiają że w ten świat niebieskich stworków bardzo łatwo się wczuć i stać się jego częścią. Seria Smerfy i świat emocji zapowiada się zdecydowanie super!
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: