Młody inżynier: notatnik to książka wydawnictwa Wilga, która pozwoli nam się kreatywnie i twórczo wyżyć! Pełna instrukcji, podpowiedzi i mi...

Młody inżynier: notatnik

By | 10:00 Napisz komentarz
Młody inżynier: notatnik to książka wydawnictwa Wilga, która pozwoli nam się kreatywnie i twórczo wyżyć! Pełna instrukcji, podpowiedzi i miejsca na tworzenie swoich własnych wynalazków.

Recenzja filmowa:


Na początku mamy wyjaśnione, co to jest inżynieria i jakie są jej odmiany. Przeczytamy też, co znajdziemy w książce, co mamy sobie przygotować do prac, które znajdują się na dalszych stronach. Poznamy proces powstawania - od problemu, do jego rozwiązania czyli realizacji.


Książka bardzo się spodobała moim dziewczynom, one uwielbiają kreatywne prace i to, co znalazły w książce, ogromnie im przypadło do gustu. Zaprojektowały już swoje miasto z pięknym mostem nad rzeką, stworzyły trójwymiarowe kolumny, sprawiły że kosmiczny orbiter bezpiecznie wylądował, a także zaprogramowały robota, aby upiekł tort.


To książka pełna inżynierii, techniki, budowania, programowania - w formie świetnej zabawy! Nauka przez doświadczanie to jest najlepsze, co dziecku można zaproponować. A z tym notatnikiem całkiem sporo mamy doświadczania.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: