Gra Bits  wydawnictwa Egmont już na pierwszy rzut oka wydaje się niesamowicie podobna do Fits. Też ma rampę, kolorowe kartoniki-klocki. I na...

Bits - kontynuacja gry Fits!

By | 18:00 Napisz komentarz
Gra Bits wydawnictwa Egmont już na pierwszy rzut oka wydaje się niesamowicie podobna do Fits. Też ma rampę, kolorowe kartoniki-klocki. I na tym podobieństwo się kończy. Bo to totalnie inna gra. Ale tak samo fajna!

Recenzja filmowa:


W opakowaniu znajdziemy cztery rampy i żółte podkładki, na których będziemy układać klocki. Zasady są tutaj dość podobne do gry Fits - musimy układać kolorowe kartoniki-klocki na rampie. Można je dowolnie obracać, przekręcać, kombinować na wszystkie sposoby ale na górze rampy! Gdy zaczniemy zsuwać klocek w dół, nie wolno już nic z nim zmienić.


Tych kartoniko-klocków jest tutaj bardzo dużo, co możecie zobaczyć na powyższym zdjęciu. Ale to zestaw dla czterech osób, więc trzeba się nimi podzielić :) Są też karty z zadaniami, karty klocków które będziemy dokładać i startowe elementy.


Koniecznie obejrzyjcie film, tam chyba totalnie wyczerpałam temat BITS i wszystko o grze opowiedziałam :)


To nie jest tak prosta gra, jakby się mogło wydawać. Dużo tu kombinowania, analizowania, zastanawiania się. BITS zmusza szare komórki do pracy :) Rozwija logiczne myślenie i wyobraźnię. No i to po prostu świetna rozrywka. Również w pojedynkę, bo i taki tryb gry jest tutaj możliwy.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: