Dawno żadna książka tak mnie nie wciągnęła, jak zrobiła to Ostatnia Sztuczka . Uwielbiam kryminały i cieszę się co najmniej jakbym była grup...

Ostatnia Sztuczka - Niezwykle klimatyczna książka!

By | 12:00 Napisz komentarz
Dawno żadna książka tak mnie nie wciągnęła, jak zrobiła to Ostatnia Sztuczka. Uwielbiam kryminały i cieszę się co najmniej jakbym była grupą docelową, gdy wychodzi kryminał dziecięcy! Do lektury zabrałyśmy się z Martyną z wypiekami na policzkach. Okładka nas oczarowała i przyznam, że dużo od książki oczekiwałyśmy.

Videorecenzja:


Książkę mamy z księgarni TaniaKsiazka.pl gdzie można ją kupić w świetnej cenie. Jest to historia 13-letniej Balbiny, córki archeologów. Jej rodzice w trakcie wakacji prowadzą wykopaliska w małym miasteczku, do którego Balbina wraz z nimi przyjechała. Dziewczynka pomaga im w pracy, ale dużo czasu spędza też na spacerach po okolicy i nagrywaniu materiałów na filmy na YouTube. Jest coraz popularniejszą youtuberką, chce więc dostarczać swoim widzom ciekawych treści.


A że w miasteczku odbywa się festiwal Street Art - to wymarzona sceneria dla Balbiny! Artyści krążą po ulicach miasteczka, a wśród nich jest Ella - iluzjonistka, która bez wątpienia jest faworytką tego festiwalu. Niestety dziewczynę prześladuje pech... Czyżby ktoś nie chciał, aby wygrała..? A może to nie pech ją prześladuje, tylko coś innego..?


Ostatnia Sztuczka to niesamowicie klimatyczny kryminał, współczesny ale z wplecionymi wątkami ze słowiańskich legend i wierzeń - ależ się go czyta! Nie mogłyśmy się oderwać. Ta piękna, tajemnicza okładka zwiastuje doskonałą przygodę w tak samo lekko mrocznym klimacie. Nie zawiodłyśmy się na niej.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: