Akceptuję, co czuję to seria książek wydawnictwa Harper Kids, które zdecydowanie warto znać. Książki te oswajają emocje i pomagają sobie z ...

Akceptuję, co czuję - Przyjaźń i Kłótnie

By | 10:00 Napisz komentarz
Akceptuję, co czuję to seria książek wydawnictwa Harper Kids, które zdecydowanie warto znać. Książki te oswajają emocje i pomagają sobie z nimi radzić.

Videorecenzja:


Seria jest już dość rozbudowana (tu recenzje wszystkich książek). Ich wnętrze jest bardzo bogate! Książki cudownie poruszają temat, którego dotyczą. Pokazują co robić, aby "przetrwać" te emocje, choć to chyba trochę zbyt słowo - pozwalają je po prostu oswoić. Poznać te emocje, nauczyć się z nimi żyć.


Książki mają bardzo fajne wnętrze, pełne zadań do zrobienia, dzięki którym emocja zostaje "przerobiona" od A do Z. Są tutaj naklejki potrzebne do niektórych zadań. A na samym początku mamy spis rzeczy potrzebnych do wypełniania książek.


Akceptuję, co czuję to doskonała seria. Przyjaźń - Jak się zaprzyjaźnić i przyjaźnić z pewnością pomoże wielu dzieciom zrozumieć, o co chodzi w tej przyjaźni, jak o nią dbać, a także oswoić te gorsze momenty. Kłócimy się, godzimy się to lektura która doskonale się sprawdzi zarówno dla dzieci, które kłócą się z przyjaciółmi i znajomymi, ale również wśród rodzeństwa! Chyba każdy, kto ma więcej niż jedno dziecko, doświadczył kłótni. Dzięki tej książce dzieci zobaczą, że godzenie się to ważna sprawa.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: