Nowa Kolekcja Bajek: Star Wars od wydawnictwa Egmont, to nie lada gratka dla wszystkich małych fanów gwiezdnej sagi! Pięć części, każda o c...

Nowa kolekcja bajek: Star Wars

By | 19:40 Napisz komentarz
Nowa Kolekcja Bajek: Star Wars od wydawnictwa Egmont, to nie lada gratka dla wszystkich małych fanów gwiezdnej sagi! Pięć części, każda o czymś innym, z każdej dowiemy się wielu ciekawostek o świecie Star Wars.


Videorecenzja:


Książka podzielona została na pięć części. Pierwsza jest o droidach. Poznamy w niej wiele gatunków droidów, które w świecie Gwiezdnych Wojen żyją. Od dobrych i niezwykle mądrych jak C3PO, poprzez leczące, aż po te które służą złej stronie mocy.


Droidy różnią się nie tylko przeznaczeniem, ale przede wszystkim wyglądem. Często też sposobem przemieszczania.


Kolejne części to ogromna garść informacji o Jedi, Sith, księżniczce, pilocie. Bardzo dużo ciekawych informacji! A wszystko to uzupełnione bajecznie kolorowymi ilustracjami.


Nowa Kolekcja Bajek: Star Wars to mała encyklopedia postaci z sagi Gwiezdnych Wojen. Dużo można się o nich dowiedzieć, o tym co robią, czym się zajmują, dlaczego jest tak a nie inaczej. Dla małych fanów - obowiązkowa pozycja w domowej biblioteczce!
----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: