Nowa kolekcja bajek: Elena z Avaloru  wydawnictwa Egmont to książka pełna przygód znanych nam bohaterów z Eleny. Opowieści niektóre zresztą ...

Nowa kolekcja bajek: Elena z Avaloru

By | 23:12 Napisz komentarz
Nowa kolekcja bajek: Elena z Avaloru wydawnictwa Egmont to książka pełna przygód znanych nam bohaterów z Eleny. Opowieści niektóre zresztą znałyśmy już wcześniej, jednak większość była dla nas nowością. A sama książka z technicznego punktu widzenia - jest wspaniała!


Videorecenzja:


Nie wiem w sumie dlaczego, ale uwielbiam książki w sztywnej oprawie, a zarazem mięciutkie. Macie takie? Znacie to? Nie mamy wielu takich książek, być może właśnie dlatego jestem tak bardzo nimi oczarowana. Okładka jest fantastyczna!


Ale co takiego znajdziemy w środku? Elenę z Avaloru być może znacie jak nie z książek, to z telewizyjnej wersji. Nasze pierwsze zetknięcie z nią było właśnie na szklanym ekranie. Później na papierze i w tej formie spędzamy z Eleną najwięcej czasu.


Bajecznie kolorowe ilustracje nadają książce niezwykłego charakteru. Mamy tu pięć historii, które porwą nas bez reszty. Od pierwszego dnia sprawowania rządów przez Elenę - jej koronację, porwanie statku z jej siostrą na pokładzie i dziwne fioletowe stworzenia, poprzez Zjazd Wynalazców i rozterki Eleny dotyczące miejsca, w którym powinna być i kim powinna teraz być - dobrą siostrą, czy władczynią? I oczywiście niejeden raz polatamy z Jagunami! A to nie wszystko, bo w Nowej kolekcji bajek kryje się jeszcze więcej niezwykłych przygód.


Nowa Kolekcja Bajek to fantastyczna seria. Obecnie liczy cztery książki, ale kto wie - może z czasem będzie ich więcej? A tymczasem możemy wybrać się na wycieczkę do świata bajek wraz z Eleną, bohaterami Star Wars, Bingiem i Flopem, lub też ekipą Aut. Wszystkie te książki zobaczyć na stronie wydawnictwa możecie, a u nas recenzję Star Wars przeczytacie.----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: