Bing. Przyjaciel prawdopodobnie każdego przedszkolaka! Niezwykły królik przeżywający przygody, z którymi dziecko niejednokrotnie będzie się ...

Bing i wielka zjeżdżalnia

By | 22:28 Napisz komentarz
Bing. Przyjaciel prawdopodobnie każdego przedszkolaka! Niezwykły królik przeżywający przygody, z którymi dziecko niejednokrotnie będzie się mogło utożsamić. Emocje, które towarzyszą Bingowi doskonale znają nasze maluszki. A królik pomoże im je zrozumieć i może nawet pokonać?


 Videorecenzja:


Bing: Wielka Zjeżdżalnia to historia o tym, jak królik wraz ze swym przyjacielem wspinali się na placu zabaw na konstrukcję, z której mieli zjechać. Do pokonania były m.in drabinki i mostek. Przyjaciel Binga śmiało parł do przodu, podczas gdy on sam walczył ze strachem. Było wysoko, mostek się ruszał, a zjeżdżalnia okazała się tak wielka, że króliczek nie zjechał. Na pomoc ruszył mu Flop.


Historię Oli doskonale zna z telewizyjnej wersji, a Binga chętnie ogląda, stąd jej zafascynowanie książeczkami jest ogromne. Uwielbia słuchać o przygodach króliczka. I uwielbia bajeczne ilustracje, których w książce jest mnóstwo. Czytając, czujemy się jak byśmy oglądały bajkę w tv, tylko się ona nie rusza.


Historie Binga poruszają wiele ważnych dla małych dzieci kwestii. Są w nich różne lęki, jest strach, rozczarowanie, ale wszystkiemu zaradzi Flop i pomoże króliczkowi oswoić się z emocjami, jakie w danej chwili w nim górują.


Polecamy Binga wszystkim maluchom 2+. Niezwykłe historie z mądrymi zakończeniami, podsumowane w sposób, który doskonale znamy z wersji telewizyjnej. To wielka rzecz, Bing.
----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: