Jak oswoić potwory?  wydawnictwa Skrzat to książka ważna. Terapeutyczna. Pomaga zrozumieć trudne sytuacje i poradzić sobie z nimi. Pomaga pr...

Jak oswoić potwory?

By | 23:09 Napisz komentarz
Jak oswoić potwory? wydawnictwa Skrzat to książka ważna. Terapeutyczna. Pomaga zrozumieć trudne sytuacje i poradzić sobie z nimi. Pomaga przetrwać trudne chwile.


 Videorecenzja:


Już na wstępie muszę zaznaczyć, że ta książka to moim zdaniem must have w każdej dziecięcej biblioteczce. Znajdziemy tutaj opowiadania na wiele "okazji" - jest o oczekiwaniu na rodzeństwo i strachu przed odrzuceniem, o lęku przed przedszkolem, o tym jak sobie poradzić ze złością, o rozwodzie, strachu przed lekarzami... Wszystkie tematy, które zostały poruszone - są w videorecenzji.


Jak oswoić potwory? nie ma zbyt wielu ilustracji, ale to absolutnie nie jest tutaj najważniejsze. Tam gdzie już są - są kolorowe i miłe dla oka. Treść książki jest całkowicie dostosowana i zrozumiała dla małych dzieci. W bardzo fajny sposób zostało wszystko wytłumaczone - w bardzo! Nie trzeba dopytywać, maluch od razu rozumie przekaz.


Bardzo polecam. Fantastyczna książka, która pomaga zrozumieć lęki, oswoić je, poradzić sobie z nimi. Pokazuje, że dziecko nie jest z tym samo. I że może sobie dać radę, tak jak bohaterowie książki.


----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: